سایت بلگا (حکیم) مفتخر است همه روزه ساعت ۰۰:۰۰ یک مطلب جدید منتشر کند

عوارض خود ارضایی

 آنورگاسمی یکی از مهمترین عوارض خودارضایی در دختران است« ممکن است این افراد در دوره مجردی با خودارضایی بتوانند نیازهای جنسی خود را برآورده کنند اما درآینده رضایتمندی جنسی درزندگی مشترک و لذت به ارگاسم … ادامه مطلب »

جلوگیری از خستگی در هنگام کار

خستگی در محل کار می‌تواند مانع مفید به نظر رسیدن‌تان شود. هر چه انرژی بیشتری داشته باشید، خلاق‌تر می‌شوید و قطعاً هر چه خلاق‌تر باشید، در انتهای روز احساس رضایت بیشتری خواهید داشت. در نتیجه، … ادامه مطلب »

نشانه های بیماری افسردگی در آقایان

خستگی، خوابیدن زیاد و یا کم خوابی، عصبانیت، زودرنجی و اضطراب نمونه هایی از علائم افسردگی در مردان هستند. 1- خستگی افراد افسرده دچار تغییرات روحی و جسمی می‌شوند. آن‌ها در تحرک بدنی، صحبت کردن ... ادامه مطلب »

آشنایی با آرام‌بخش‌های گیاهی

در تحقیقات سال‌های اخیر در مورد گیاهان موثر در مشکلات عصبی (روحی روانی) تعدادی گیاه به عنوان شاخص انتخاب شده‌اند، از آن جمله گل ساعتی، سنبل‌الطیب، اکلیل کوهی، اسطوخودوس، بادرنجبویه و علف چای می‌باشد. یکی … ادامه مطلب »

۵ خاصیت ضد استرسی بادرنجبویه را بشناسید

استرس و عصبانیت جز عواملی هستند که رادیکال‌های آزاد را فعال کرده و به جان بدن می‌اندازند. پس لازم است هر طوری شده آرامش را به بدن بازگرداند. گیاه بادرنجبویه یکی از آن گیاهان آرام‌بخش … ادامه مطلب »

استرس چاق می‌کند

بدانید که استرس باعث چاقی موضعی نیز می‌شود؛ یعنی اینکه این چربی‌ها در ناحیه‌ی دور شکم انبار می‌شوند. شنیده‌اید که بعضی‌ها می‌گویند پرخوری نمی‌کنند اما هر روز چاق‌تر می‌شوند؟ اگر به حالات روحی این افراد … ادامه مطلب »

ما را در تلگرام دنبال کنید

telegram

[maxbutton id="3"]

اشتراک پیامک

برای عضویت در خبرنامه پیامکی، اطلاعات خود را وارد کنید